Centrum Adopcji Psiakowo i Spółka oraz ŁTOnZ : 693-691-963, ul. Chełmońskiego 31, Łowicz

Adopcje są bezpłatne. Zwierzęta są wykastrowane, zaczipowane i zaszczepione. Pomagamy zorganizować bezpłatny transport, bez konieczności wizyty w schronisku. 

Klikając na zdjęcie psa uzyskasz więcej informacji o danym psie i zobaczysz więcej zdjęć.

Pamiętaj. Podejmując decyzję o adopcji może nie zmienisz całego świata, ale na pewno odmienisz na lepsze czyjeś życie. Dlatego zanim podejmiesz decyzję zobacz wszystkie zdjęcia.  

WILKUŚ
Wilkuś to około 6 letni pies typu owczarek niemiecki. Jest spokojny, potrafi chodzić na smyczy. Trafił do Psiakowa w kiepski stanie, obecnie odzyskuje siły. Akceptuje inne psy. Przyjazny w stosunku do ludzi.
IKSON
Poszukujemy właściciela tego psiaka. Trafił do nas z Gminy Łowicz. Miał na sobie obroże. To młody, przyjecielski labek. Jeżeli nie znajdzie się właściciel będziemy szukać dla niego nowego domu

MACIUŚ
To młodziutki, kilku miesięczny, rezolutny, wesoły i bardzo przyjacielski piesek. Uwielbia się przytulać. Jest świetnym psem. Akceptuje inne zwierzęta.

RADAREK
Radarek to młody , spokojny pies. Nie jest agresywny. Akceptuje inne psy. Szukamy dla niego nowego, kochającego domu.

MEDO
MEDO to młody, spokojny pies przypominający jamnika. Potrafi chodzić na smyczy, jest przyjacielski, akceptuje inne psy.

AINAH
AINAH to młody, około 8 miesięczny przyjacielski pies. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Bardzo fajny i kontaktowy pies. Szuka nowego wspaniałego domu i nowej rodziny.

APOLLO
Apollo to malutki, spokojny piesek.
Jest bardzo grzeczny. Pięknie chodzi na smyczy. Akceptuje inne psy. Lubi się przytulać. Psiak ideał.
WOW
Wow to młodziutki pies, mieszaniec labka. Jest przyjacielski, potrafi chodzic na smyczy. Jest energiczny i żywiołowy.

MAREY
Marey to młody, spokojny pies przypominający jamnika. Potrafi chodzić na smyczy, jest przyjacielski, akceptuje inne psy.
PASTEL 201895
PASTEL to młody pies. Jest energiczny, czujny, ale niestety w stosunku do obcych potrafi być agresywny. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.

ZOZOL 2018108
Zozol to młodziutki pies w typie TTB. Zozol jest energiczny, uwielbia spacery. To silny pies, wymagający doświadczonego opiekuna. Zozol potrafi się szybko ekscytować. W stosunku do ludzi jest bardzo przyjacielski. Nie akceptuje innych zwierząt. Potrafi chodzić na smyczy.

BERLIN 201891
Berlin to pies w wieku ok. 6 lat. Jest bardzo inteligentny, pięknie chodzi na smyczy. Umie podawać łapę. Chętnie się przytula, daje głaskać. Akceptuje inne psy. Będzie wspaniałym i wiernym członkiem rodziny.

PLUTON 2018105
PLUTON to piesek w wieku około 4-5 lat. Jest niewielki. Bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi, ale nie narzuca się zbytnio swoją obecnością. Potrafi chodzić na smyczy.


HIP 201887
Hip to około 6-letni bardzo przyjacielski, spokojny i mądry pies. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Będzie wspaniałym, wiernym przyjacielem.
MENTOS 2018109
Mentos to bardzo duży, młody, opanowany pies. Potrafi chodzić na smyczy, jest przyjazny z stosunku do ludzi. Akceptuje inne psy. Będzie wspaniałym i wiernym członkiem rodziny.


ZEN 201849
Zen to duży, uroczy pies. Trafił do nas kilka dni temu z Wojtyszek. Jest spokojny, opanowany, nieco nieśmiały przy początkowym poznaniu. Chodzi na smyczy. Nie jest agresywny. Ma około 7 lat, większość życia spędził w schronisku.  
PTYŚ 201847
Ptyś to wesoły, przyjacielski pies. Ma około 9 lat. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Przyjechał do naszego schroniska z innego schroniska.

MANGO 201850
Mango to 5 letni spokojny, przyjacielski piesek. Lubi głaskanie, akceptuje inne psy. Potrafi chodzić na smyczy.

NORD 201894
Nord to młody, wesoły, energiczny duży pies. Nord uwielbia rozdawać buziaki. Szybko przywiązuje się do opiekunów. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.

REJ 201893
Rej to młody, około 3 letni bardzo przyjacielski pies. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Bardzo fajny i kontaktowy pies.

FARO 201892
Faro to młody, wesoły, przyjacielski pies. Nie jest bardzo energiczny, to raczej spokojny pies. Jest przyjacielski. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Akceptuje inne psy.


MOBIK
Mobik to psi senior. Ma około 12 lat. Jest bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Towarzyski, przyjazny. Trafił do Psiakowa ze schroniska w Wojtyszkach. Uwielbia się przytulać. Akceptuje inne psy. Potrafi chodzić na smyczy.

TENOR
Tenor to młodziutki, nieco nieśmiały piesek. Potrafi chodzić na smyczy, jest spokojny, przyjacielski. Akceptuje inne psy.

WAMPIREK
Wampirek to niewielki, mocno wystraszony pies. Trafił do Psiakowa niedawno. Niestety musiał bardzo dużo w życiu przejść. Boi się ludzi, panicznie boi się podniesionej ręki. Akceptuje inne zwierzęta. Pilnie potrzebuje domu.

WETER 201831
Weter to młody, spokojny, przyjacielski pies. Potrafi chodzić na smyczy. Jest nieco nieśmiały. Akceptuje inne psy. Przyjechał do nas ze schroniska w Kotliskach. Ma około 4 lata.
SZERYF 201848
Szeryf to starszy, spokojny pies. Przyjechał do nas z innego schroniska. To psiak, który pilnie potrzebuje domu. Ma około 12 lat. Nie ma czasu by czekać. Akceptuje inne psy, jest łagodny. Potrafi chodzić na smyczy.


FAKIR 201841
Fakir to spokojny, około 8 letni piesek. Jest przyjacielski, ale bardzo czujny. Akceptuje inne psy. Potrafi chodzić na smyczy.


TOBIASZ 201815
Tobiasz ma około 13 lat. Potrzebuje kochającego domu natychmiast. To psiak, który nie ma czasu czekać na dom. Jest niesamowicie przyjacielski, empatyczny. Uwielbia się przytulać. Chodzi na smyczy. Akceptuje psy i koty.
LIMONEK 201812
Limonek to przyjacielski, spokojny piesek. Lubi spacery, potrafi chodzić na smyczy. Ma około 4 lat. Akceptuje inne psy.

BRUNO 201827
Bruno to młody, bardzo spokojny, opanowany pies. Uwielbia rozdawać buziaki. MA około roku. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.
ARIAS 201834
Arias to spokojny, grzeczny, nieco nieśmiały piesek. Ma około 2 lat. Jest towarzyski. Akceptuje inne psy

JOHNY 201828
Johny to młody, bardzo wesoły i przyjacielski duży pies. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.
OLAF 201830
Olaf to spokojny, opanowany pies. Akceptuje inne psy. Potrafi chodzić na smyczy.
COTTON 20171076
Cotton ma 3 łapy, to młodziutki owczarek niemiecki. Jest mocno wystraszony, ale nie jest zupełnie agresywny. Gdy się boi chowa się za człowiekiem, nie ucieka od niego.
Akceptuje inne psy, potrafi chodzić na smyczy.

MALIBU 20171077
To młody, spokojny psiak. W stosunku do ludzi jest bardzo przyjacielski, chociaż początkowo bywa nieśmiały. Jest opanowany. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne zwierzęta.
       BAKS 2016148
Baks to nieduży, grzeczny pies. Początkowo bywa bojaźliwy, ale bardzo zyskuje po bliższym poznaniu. Jest przyjacielski i grzeczny. Akceptuje inne psy. Ma około 2 lat.
LIBRO 2017470
Libro to duży, opanowany, czujny pies w wieku około 7 lat. Jest przyjazny, potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.
     MART 2017471
Mart to spokojny pies, w wieku około 7 lat. Jest grzeczny, niekłopotliwy, potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.
         BOJOWNIK 2017762
Bardzo grzeczny, sympatyczny pies. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Uwielbia ludzi. Ma około 1,5 roku. 
LIZER 2017601
To pies w wieku ok. 4 lat. Jest wesoły, energiczny. Uwielbia rozdawać buziaki. Akceptuje inne psy, chodzi na smyczy.
LENOR 2017963
Lenor to młody, około roczny piesek. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Jest spokojny. Bardzo lubi kontakt z ludźmi.

CURTIS 2017967

Curtis to młody, około roczny , średniej wielkości psiak. Jest bardzo rodzinny i przyjacielski. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.

         FAFIK 2016218
Ur. ok. 2015 roku. To niewielki,  spokojny, opanowany pies. Potrafi chodzić na smyczy, jest przyjacielski. Akceptuje inne psy. Ale czasami bywa zazdrosny.
      HARNAŚ 2017586
Ur. ok. 2013. Harnaś to wesoły, niezwykle przyjacielski pies. Lubi dzieci. Uwielbia głaskanie. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne zwierzęta.
ALEX 2017466
Ur. ok. 2012 roku. Aleks to opanowany, bardzo spokojny pies, wyglądam najbardziej przypominający owczarka niemieckiego.  Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Bardzo przyjacielski i całuśny.
    LORDI 2017591
To opanowany, spokojny, młodziutki pies. Jest bardzo pojętny. Potrafi chodzić na smyczy. Może zamieszkać w domu z łagodną suczką. Ur. ok. 2013.

ALVARO 20171005

ALVARO ma około 2 lat. Spokojny, wystraszony nieco pobytem w schronisku pies. Potrafi chodzić na smyczy, jest przyjacielski. Akceptuje inne zwierzęta.

       MIKI 2017598
Miki to mały, wesoły, uroczy piesek. Jest energiczny, uwielbia rozdawanie całusów. Kocha ludzi. Warto by nie spędzał życia w schronisku. Ur. ok. 2011.
     LOTOS 2017597
Lotos to niewielki, wesoły, bardzo rezolutny piesek. Jest spokojny, grzeczny, opanowany. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Ur. ok 2013
   RATATUJ 2017590
To niewielki, spokojny piesek. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest grzeczny i kontaktowy. Potrafi chodzić na smyczy.
Akceptuje inne psy. Ur. ok. 2013.


         ALT 2017615
ALT to bardzo przyjacielski, wesoły pies w wieku około 7 lat. Mimo, że to pies dorosły, zachowuje się jak szczeniak. Jest niezwykle optymistycznym psem. Będzie świetnym psem rodzinnym.

   LUCEK 2017603
Lucek to spokojny, około 3-4 letni pies. Jest grzeczny, bardzo przyjacielski. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.
JUPI 201846
Jupi to niewidomy psi staruszek, który trafił niedawno do Psiakowa z Wojtyszek. Jupi nie widzi, jest mocno wystraszony, a jednak w człowieka wtula się całym ciałem, tak gdyby chciał powiedzieć, ze potrzebuje bezpieczeństwa, ciepła, rodziny na ostatnie lata życia. Jupi akceptuje inne psy, nie jest zupełnie agresywny.

       APPLE 2017595
Apple to spokojny, duży pies. Ma około 3 lat. Jest grzeczny, opanowany, bardzo przyjacielski. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.
TOMCIO 2017710
Tomcio to nieduży,  spokojny, grzeczny pies. Ma około 2-3 lat. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne zwierzęta. Jest bardzo przyjaznym psiakiem.

JAVIER 2017952
To niespełna roczny, niewielki szczeniak. Jest bardzo spokojny, potrafi chodzić na smyczy. Jest bardzo przyjazny i grzeczny.

     FREZ 2017594
Frez to młody, niewielki, bardzo rezolutny psiak. Uwielbia rozdawać buziaki. Jest przyjacielski. Idealny towarzysz dla całej rodziny. Ur. ok. 2015r.
        PROM 2017760
Młody, nieco nieśmiały pies. Przyjacielski, uwielbiający głaskanie. Akceptuje inne psy. Ma około 2 lata.
SEUL 20171065
To około 2,5 miesięczny, rezolutny szczeniak. Będzie najprawdopodobniej średniej wielkości psem. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu. Warunkiem adopcji, jest późniejsze wykastrowanie psa.
ZULUS
Zulus to młodziutki i malutki piesek. Jest spokojny, opanowany. Spokojnie daje się brać na ręce. Akceptuje inne psy.
KONGO 2017716
Młody, bardzo przyjacielski pies. Potrafi chodzić na smyczy, jest zawsze chętny do wspólnych spacerów. Akceptuje inne psy. Ma około 1,5 roku.
        TYTUS 2013277
To bardzo przyjacielski, wesoły pies w wieku około 7 lat. Potrafi chodzić na smyczy, jest czujny i bardzo wierny. Będzie wspaniałym psem rodzinnym.
       STOP 2017612
Stop to opanowany, grzeczny, spokojny pies. Jest bardzo towarzyski i przyjacielski. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Ma około 5 lat.
      TOM 2017602
Tom to bardzo przyjacielski, wesoły, energiczny pies. Jest bardzo kontaktowy. Potrafi chodzić na smyczy. Uwielbia głaskanie. Akceptuje inne psy. Ma około 4 lat.
     LOPE 20171053
Lope to młody, przyjacielski pies. Ma około roku. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.
 FOKUS 2014173
Fokus to niewielki, wesoły, bardzo elokwentny psiak. Frycek bardzo szybko się uczy, z zachowania przypomina jrt. Jest przyjacielski, rezolutny. Pięknie chodzi na smyczy. Ma około 3 lata.
TITO 20171009
Tito to około 2 letni przyjazny pies. Potrafi chodzić na smyczy, jest bardzo towarzyski i chętnie daje się głaskać. Pies musiał długo się błąkać, ponieważ trafił do nas mocno wychudzony

ASTIN 2017624
ASTIN to spokojny, opanowany pies. Jest przyjacielski, posłuszny, potrafi chodzić na smyczy. Ma około 4 lat.
    GEORGE 2017613
To spokojny, opanowany, grzeczny pies. Ma około 4 lat. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Jest przyjacielski i kontaktowy.
   RUDZIK 2017605
Rudzik to grzeczny, przyjacielski pies. Jest bardzo inteligentny, szybko się uczy. Akceptuje inne psy. Ma około 5 lat.

    DIABLO 2013150

Wyglądem i zachowaniem przypomina boksera.  Diablo to psi senior, który czeka niezauważony w schronisku.  Mimo wieku jest energiczny i żywiołowy. Ma około 9 lat.

         KAPSEL 2013305
Kapsel to niewielki, wesoły, młody kundelek. Kapsel uwielbia spacery, radośnie rozdaje buziaki. Może zamieszkać w domu z inną suczką. Ma około 2 lata.
        BRUTUS 2014033
Wesoły, niezwykle przyjacielski, grzeczny pies. Ma około 7 lat. Zawsze chętny do wspólnych głasków i spacerów. Akceptuje inne psy.
         MISIO 2013611
To duży, spokojny, przyjacielski i wesoły pies. Ma około 7 lat. Jest opanowany, ale jednocześnie ze spacerów cieszy się jak szczeniak. Potrafi chodzić na smyczy.
        FISIEL 2015095
To młodziutki, ok. 2 letni psiak wyglądem przypominający najbardziej owczarka niemieckiego. Potrafi chodzić na smyczy, jest energiczny i wesoły.
MAJKI 2015114
Majki to psi młodzieniaszek, ma ok 2 lat. Jest drobnej budowy mieszańcem. Z psami dogaduje się różnie. Nie reaguje agresywnie, ale zdarza się że z jakimś psem nie chce się zaprzyjaźniać.
ZAFAR 2017792
To niewielki, młody, nieco nieśmiały psiak. Trafił do nas stosunkowo niedawno. Nie jest agresywny. Akceptuje inne psy.
  JON 2017653
Jon to niewielki, uroczy kundelek. Uwielbia spacery, jest grzeczny, zawsze chętny do wspólnych zabaw. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne zwierzęta. Ma około 2 lata.
        LOBO 2017497
Lobo to młodziutki, średniej wielkości piesek. Jest przyjacielski, grzeczny, energiczny. Akceptuje inne psy. Ma około 1 rok.
ARGOS 2017973
Niewielki, spokojny pies. Ma około 1 rok. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.
      BLUE 2017619
To młody, wesoły, energiczny pies. Uwielbia zabawę i spacery. Jest grzeczny i opanowany. Potrafi chodzić na smyczy. Może zamieszkać w domu z innymi psami. Ma około 4 lata.
URAL 201845
To około 7 letni piesek. Jest grzeczny, opanowany, spokojny. Trafił do nas z innego schroniska. Jest mocno wychudzony. To przyjacielski, sympatyczny pies. Akceptuje inne psy.


     PEDRO 20171015
Pedro trafił do naszego schroniska niedawno. Na razie jest mocno wystraszony. To piesek w wieku około 4-5 lat. Jest niewielki, waży 10 kg. Akceptuje inne psy.
   RUMCAJS 2017627
To bardzo przyjacielski i wesoły młody pies. Idealny psiak rodzinny. Potrafi chodzić na smyczy. Uwielbia spacery. Akceptuje inne psy. Ma około 4 lat.
       TOBI 2017630
Tobi to spokojny pies w wieku około 5 lat. Najlepiej czuje się w obecności człowieka. To bardzo wdzięczny pies. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.
OTIS 2017831
Otis to młody, około roczny, energiczny pies. Uwielbia spacery. Kocha wspólną zabawę. Potrzebuje aktywnej rodziny. Będzie wspaniałym przyjacielem.
KINIO 20171003
Kinio to malutki, energiczny piesek. Ma około roku. Akceptuje inne psy.
PORKI 2017632
To pies, który praktycznie całe swoje życie spędził w schronisku. Pilnie potrzebuje domu, który pozwoli mu się otworzyć i przestać bać otaczającego go świata. Jest spokojny i nieagresywny. Ma około 4 lat.
  TIKO 201569
Tiko ma ok. 6 lat. To wesoły, bardzo przyjacielski, grzeczny i energiczny psiak. Tiko potrafi chodzić na smyczy, jest posłuszny.
KRYSPIN 2017946
Kryspin to duży, spokojny, opanowany pies. Potrafi chodzić na smyczy. Jest przyjacielski i grzeczny. Akceptuje inne psy. Ma około 5 lat.
   ZDUNEK 2017608
To grzeczny, młody pies. Jest spokojny i przyjacielski. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Ma około 2 lat.
FUKS
Fuks to psi senior. Ma minimum 11 lat. Przyjechał do nas ze schroniska w Wojtyszkach. Jest spokojny, nieco nieśmiały przy pierwszym poznaniu. Nie jest jednak zupełnie agresywny. Akceptuje inne psy. Potrafi chodzić na smyczy.
ALFIK
Ma około 7 lat. Jest wspaniałym przyjacielem, który zasługuje na swój dom i na swoją rodzinę. Może zamieszkać w domu z łagodnym psem. Potrafi chodzić na smyczy

SENIOR 2017894
Senior to starszy pies w wieku około 10 lat. To pies typowo stróżujący, nie akceptuje obcych.
 GARGAMEL 
GARGAMEL to przesympatyczny, uwielbiający dzieci piesek. Jest grzeczny, bardzo uległy i wiecznie uśmiechnięty :P . Akceptuje inne psy.  Ma około 4 lat.

.

BIG 2017979

BIG to młody, około 2 letni pies , jest duży Jest przyjacielski, lubi kontakt z człowiekiem. . Akceptuje inne psy.

MAGNUS 20171094
Magnus to niewielki, zrównoważony piesek w wieku około 5 lat. Chodzi na smyczy. Bez problemu pozwala się głaskać. Nie ma w nim zupełnie agresji. Akceptuje inne psy.

BIL
Bil to młodziutki ( ur. 2016), malutki piesek. Uwielbia dzieci, jest bardzo wesoły. Akceptuje inne psy. Potrafi chodzić na smyczy.
CAYO 20171004
CAYO - pół roczny szczeniak. To średniej wielkości piesek. Akceptuje inne psy, jest przyjacielski.

SZCZUPAK 2017895

Szczupaczek to wesoły, spokojny kundelek w wieku około 8 lat. Jest przyjazny, chętny do spacerów. Może zamieszkać z łagodną suczką.

BLACKY 2017451
Blacky to spokojny, młody, bojaźliwy pies. Jest grzeczny, boi się pobytu w schronisku, dlatego szukamy dla niego jak najszybciej kochającego domu. Ma około 3 lata.
  TOTO 2017631
Toto to grzeczny, spokojny pies. Akceptuje inne psy. Jest bardzo towarzyski. Potrafi chodzić na smyczy.Ma około 5 lat.
PLUTO 201844
Duży pies, uwielbiający zabawę, kochający ludzi. Energiczny, bardzo przyjacielski. Pies ideał. Ma około roku. Akceptuje inne psy.  


PUMBA 2017848
Młody, spokojny, grzeczny pies. Jest niewielki, ma około roku. Akceptuje inne zwierzęta. 
WAGNER 2017869
To nieśmiały, spokojny pies. Ma około 2 lata. Jest zupełnie nieagresywny. Pilnie potrzebuje domu. Niezbyt dobrze znosi pobyt w schronisku.
BANJO 2017921
Psi senior w wieku ok. 13 lat. Jest bardzo spokojny, opanowany. Potrafi chodzić na smyczy.
     TYMEK 2017633
Tymek to uroczy, młody urwis. Najchętniej rozdaje buziaki. Jest wiecznie uśmiechnięty. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Ma około 4 lat.
      SHIFT 2017634
Shift to wesoły, energiczny, średniej wielkości pies. Jest bardzo przyjacielski, towarzyski. Potrafi chodzić na smyczy. Ma około 4 lat. Akceptuje inne psy.
MAGIC 2017628
Magic to spokojny, grzeczny, przyjacielski pies. Ma około 5 lat. Akceptuje inne psy.
RUDI 2013651
Rudi to niewielki, grzeczny, kontaktowy piesek. Potrafi chodzić na smyczy, może zamieszkać w domu z łagodną suczką. Ma około 4 lat.
KUBUŚ 2017891
To niewielki, około 3 letni psiaczek. Waży około 8 kg. Jest całuśny i przyjacielski. Uwielbia spacery, jest bardzo energiczny.

MATEO 20171007
Fabik to młody, około 7 miesięczny bardzo przyjacielski piesek. Uwielbia rozdawać buziaki. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.

        YARCIO 2017526
To młody, wesoły, grzeczny pies. Uwielbia spacery, potrafi chodzić na smyczy. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Akceptuje inne psy.

EKLEREK 2017899

 Eklerek szybko przywiązuje się do właściciela, ale w stosunku do obcych ludzi bywa nieufny. Akceptuje inne psy. Potrafi chodzić na smyczy.

JUAN 20171016

  Juan to niewielki, około 7 letni piesek. Trafił do naszego schroniska niedawno, jest jeszcze nieco nieśmiały. Jest zupełnie nieagresywny. Akceptuje inne psy.

        ZIBI 2018107
Zibi to młody , około 2 letni pies. Jest przyjazny w stosunku do opiekunów, ale ostrożny w stosunku do obcych. Akceptuje inne psy. Potrafi chodzić na smyczy. Nie jest agresywny.
          FIL 201546
Fil to niewielki, rezolutny piesek w wieku około 5 lat. Fil bywa nieufny, dlatego potrzebuje doświadczonego opiekuna. Akceptuje inne psy.
ALUŚ 2015066
Spokojny, młody psiak. Potrafi chodzić na smyczy. Jest przyjazny. Akceptuje inne zwierzęta. Ma około 1 rok.
AMPER 2016193
To bardzo opanowany, grzeczny i spokojny pies. Potrafi wspaniale chodzić na smyczy, jest przyjacielski i grzeczny. Może zamieszkać w domu z łagodną suczką. Ma około 3 lat.
       BRODA 2016141
Broda to energiczny, wesoły pies. Potrafi chodzić na smyczy, jest żywiołowy. Bardzo chętnie chodzi na spacery. Jest bardzo czujny. Ma około 2 lat.
BIEGUN 2017743
Młody, wesoły, grzeczny pies.
Potrafi chodzić na smyczy, akceptuje inne psy. Ma około roku.

.

  MAXIM 20171026
To młodziutki, nieco nieśmiały pies. Jest spokojny, nie jest agresywny. Akceptuje inne psy.
       POKI 2014045
Poki to rezolutny, przyjacielski pies. Akceptuje inne psy, przepięknie chodzi na smyczy. Uwielbia spacery.
 BAJT 2016345
Bajt to wesoły, energiczny, młody pies. Potrafi chodzić na smyczy, uwielbia wspólne spacery. Jest rezolutnym pieskiem. Polecamy go do domu z ogrodem.
 AGENT 2015101
Agent to niezwykle przyjacielski, wesoły, uwielbiający głaskanie pies. Będzie idealnym psem rodzinnym. Potrafi chodzić na smyczy.
 SANTAR 20158
To bardzo opanowany pies. Jest przyjacielski, grzeczny. Bardzo przyjacielski. Potrafi chodzić na smyczy.
OSZI 2017699
Oszi to młody, wesoły i niesamowicie przyjacielski pies. Chodzi na smyczy, akceptuje inne psy.
HOMER 2017642

To starszy, niewidomy piesek. Jest niewielki, pilnie potrzebuje domu. Nieufny w stosunku do obcych, akceptuje inne zwierzęta. Ma około 3 lat.

VALENTINO 20171022
Valentino to około roczny, niewielki, przyjacielski piesek. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy .

PAKEZ 2017747
Jest grzeczny, spokojny, nieco nieśmiały. Pilnie poszukujemy dla niego spokojnego domu. Ma około 2 lat.

     BAKU 2016213
Baku to nieco nieśmiały, młody pies. Baku powinien zamieszkać ze spokojną suczką, która pomogłaby w jego socjalizacji. Idealny byłby dla niego dom z ogrodem. Ma ok. 1,5 roku.

        NIKO 201552

Niko to spokojny, bardzo opanowany pies. Ma około 5 lat. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.


      PIKSEL 2016239
Piksel to wesoły, przyjacielski, energiczny pies. Idealny do domu z ogrodem. Może zamieszkać z suczką. W stosunku to ludzi jest bardzo chętny do wspólnych zabaw i spacerów. Ma około roku.
PUFIK 2017504
Pufik to pies wyglądający jak mini owczarek niemiecki. Jest grzeczny, opanowany. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Jest bardzo przyjacielski. Ma około 4 lat.
  KENZO 2016277
Kenzo to spokojny, opanowany pies w typie charta. Potrafi chodzić na smyczy. Jest bardzo przyjacielski. Ma około 7 lat.

 RUBEL 201537        

Rubel to pies, który pilnie potrzebuje domu. Nie najlepiej znosi pobyt w schronisku. Rubel potrzebuje najlepiej domu z ogrodem, ponieważ niezbyt dobrze radzi sobie na smyczy. Ma około 3 lat.

GRATIS 2017739
To wesoły, młody, niewielki piesek. W schronisku jest smutny, ale pięknie otwiera się na spacerach. Akceptuje inne psy.
   FLAVIO 2017455
Flavio to wesoły, młody pies. Jest energiczny. Potrafi chodzić na smyczy. Niezbyt dobrze akceptuje inne psy. W stosunku do ludzi jest przyjacielski.
    BUFALO 2017518
Bufalo to duży, spokojny, opanowany pies. Jest towarzyski, grzeczny. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.
BERCIK 2016236
Bercik to duży, przyjacielski pies. Jest spokojny, opanowany, czujny. Potrafi chodzić na smyczy. Może zamieszkać razem z suczką. Ma około 2 lat.
BUDDY 2017768
Młodziutki ( ur. ok. 2016) pies. Przyjazny, spokojny, grzeczny.
Jest opanowany i zupełnie nieagresywny.
WALIŚ 2017757
Młody, wesoły, przyjacielski pies. Akceptuje inne psy. Jest bardzo przyjazny, ale początkowo może być nieco nieśmiały. Ma około 1,5 roku.

BATON 2017874

Baton ma około 5 lat. To wesoły, energiczny pies. Akceptuje inne psy. Jest przyjazny, ale również bardzo terytorialny. Broni swojej rodziny i niezbyt dobrze toleruje obcych.

   PERI 201576
Peri to wesoły, grzeczny, niewielki psiak. Początkowo bywa nieśmiały, ale bardzo zyskuje przy bliższym poznaniu. Potrafi bardzo ładnie chodzić na smyczy. Ma około 3 lat.
PLUS 2016193
To młody, wesoły, bardzo przyjacielski pies. Plus uwielbia towarzystwo ludzi. Idealny byłby dla niego dom z ogrodem. Może zamieszkać w domu z innymi zwierzętami. Ma około 3 lat.
 DOLAR 2016408
Dolar to bardzo mądry, opanowany, spokojny, duży pies. Jest przyjacielski. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.
GOLF 2016378
Golf to niewielki, spojony, nienarzucający się swoją obecnością piesek. Potrafi chodzić na smyczy, jest przyjazny. Akceptuje inne psy.

    LOLUŚ 2017454

Loluś to młody, niewielki, bardzo przyjacielski pies. Lubi dzieci. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Ma około 5 lat.

DIK 2017541
Dik to pies w typie ast. Jest opanowany, grzeczny. To typowy pies rodzinny. Nie jest zupełnie agresywny. Akceptuje inne zwierzęta. Zna podstawowe komendy. Ma około 5 lat.
WINSTON 2017773
Młody, spokojny pies. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne zwierzęta. Ma około 3 lata.
APSIK 2017962
Spokojny, nieco nieśmiały pies. Ma około 2 lat. Akceptuje inne psy. Jest niewielkich rozmiarów.
USIU 2017462
Usiu to spokojny, nieco nieśmiały piesek. Akceptuje inne psy, jest grzeczny i przyjacielski. Idealny byłby dla niego dom z ogrodem.
SOGO 201874
Sogo to duży, wesoły, opanowany pies. Przyjazny w stosunku do ludzi. Potrafi chodzić na smyczy.

         DIMI 2016443

Dimi to młody, duży pies. Jest spokojny, ale z zachowania przypomina jeszcze bardziej szczeniaka. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.

DAKAR 2017575
Dakar to grzeczny, przyjacielski, wesoły pies. Jest posłuszny. Ma około 3 lat. Jest średniej wielkości.
Może zamieszkać w domu z łagodną suczką.
      ZETIS 201597
To spokojny, opanowany pies. Ma około 3 lat. Potrafi chodzić na smyczy. Jest przyjacielski. Może zamieszkać ze spokojną suczką

.

KRYZYS 2016429
Spokojny, grzeczny, przyjacielski pies. Potrafi chodzić na smyczy. Idealny pies dla aktywnej rodziny. Ma około 2 lata.
FAN
FAN to młody, ale bardzo mocno wystraszony piesek. Trafił do Psiakowa po śmierci właściciela. Jest średniej wielkości. Nie potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Pilnie szukamy domu stałego lub domu tymczasowego.

EDEK 2017693
Edek to młodziutki, nieco nieśmiały psiak. Z natury Edek jest wesoły, ale nie przy pierwszym poznaniu, potrafi bać się człowieka. Edek akceptuje inne psy, potrafi chodzić na smyczy. Ma około rok.

POSTRZAŁ 2017658
Młody, mocno zlękniony pies. Akceptuje inne psy. Poszukujemy dla niego domu stałego lub domu tymczasowego. Ma około rok.

KACPER 2017955
Kacper to młody, wesoły pies. Jest bardzo energiczny, uwielbia aportowanie piłeczek. Akceptuje inne psy.

SZORSTEK 2017495
Szorstek to około 4 letni, średniej wielkości, przyjacielski pies. Jest towarzyski, lubi spacery. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.
       SORBET 2017784
Spokojny, nieco lękliwy pies. Pilnie potrzebuje spokojnego domu. Nie jest agresywny, akceptuje inne psy. Ma około 2 lata.
    FOKSIK 2017459
To nieco nieśmiały pies, idealny byłby dla niego dom z ogrodem. Jest spokojny, akceptuje inne zwierzęta. Uczy się chodzić na smyczy. Ma około 2 lata.
PREZES 2017464
To bardzo spokojny, przyjacielski pies. Jest bardzo rozważny. Nie narzuca się swoją obecnością. Uwielbia głaskanie i spacery. Potrafi chodzić na smyczy. Ma około 3 lata.
       NEON 2017500
Neon to duży, opanowany pies. Ma około 4 lat. Jest niezwykle czujny i bardzo wierny. Akceptuje inne psy. Potrafi chodzić na smyczy.
KUDEŁEK 2017490
Kudełek to starszy, energiczny pies. Potrafi chodzić na smyczy. Lubi spacery i wspólnie spędzany czas. Akceptuje inne psy. Ma około 7 lat.
      ALARIC 2017507
Alaric to spokojny, grzeczny, opanowany pies. Ma około 5 lat. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.
          IWO 2017666
Iwo to bardzo wesoły, energiczny, wspaniały psiak. Uwielbia spacery, pięknie chodzi na smyczy. Jest przyjacielski. Akceptuje inne psy. Ma około 3 lata.


    KRZYWEK 2017669
To niewielki, wesoły, grzeczny i bardzo towarzyski psiak. Krzywek uwielbia spacery, ma około 1,5 roku. Potrafi chodzić na smyczy.
     PORTOS 2017502
Portos to duży, młody pies. Początkowo bywa nieśmiały. Portos jest bardzo wierny, opanowany. Akceptuje inne psy. Ma około 5 lat.
        OTTO 2017501
To duży, przyjacielski pies. Akceptuje inne psy, jest bardzo opanowany. Jest czujny i bardzo zrównoważony. Ma około 7 lat.
         ERNI 2017655
Erni to młody, energiczny, przyjacielski pies. Uwielbia chodzić na spacery, zawsze jest chętny do wspólnego spędzania czasu. Potrafi chodzić na smyczy. Ma około 1,5 roku.
MAT 2017511
Mat to spokojny, grzeczny, opanowany pies. Ma około 5 lat. Potrafi chodzić na smyczy. Jest bardzo przyjacielski. Akceptuje inne psy.
     GŁADKI 2017491
Gładki to spokojny, opanowany duży pies. Ma około 5 lat. Jest bardzo czujny, szybko przywiązuje się do ludzi. Jest towarzyski, grzeczny.
   LEON 2017494
Leon to niewielki, bardzo bojaźliwy pies. Trafił do Psiakowa z innego schroniska. Bardzo pilnie poszukujemy dla niego domu w którym nauczy się zaufać ludziom. Nie jest agresywny, akceptuje inne psy.
      BEKER 2017517
Beker to wesoły, energiczny, około 5 letni pies. Potrafi chodzić na smyczy. Jest towarzyski. Akceptuje inne psy.
BOLI 2017748
Boli to spokojny, około 8 letni pies. Jest bardzo łagodny, przyjacielski. Potrafi pięknie chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy


MOON 2017795
Moon to bardzo wesoły, niezwykle przyjacielski pies. Ma około 2 lat. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.
DENIM 201858
Denim to spokojny, opanowany, młodziutki pies. Akceptuje inne psy, jest bardzo przyjacielski. Potrafi chodzić na smyczy. Ma około 2 lata.
DRAKO 201857
Spokojny, opanowany, bardzo wierny pies. Ma około 5 lat. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.
JOJO 2017832
To młody, wesoły, bardzo przyjacielski pies. Uwielbia spacery i wspólnie spędzany z człowiekiem czas. Akceptuje inne psy. Ma około 1.5 roku.
   SELEN 2017505
Selen to grzeczny, wesoły, opanowany pies. Jest średniej wielkości. Jest bardzo przyjacielski. Akceptuje inne psy. Ma około 5 lat.
      STEFAN 2017506
To niewielki psiak z wielkim apetytem. Przyjazny, wesoły, wyrośnięty pinczer. Potrafi chodzić na smyczy. Ma około 3 lat.
BOND 2017516
Bond to duży, bardzo przyjacielski pies. Jest grzeczny, spokojny, opanowany. Potrafi chodzić na smyczy, akceptuje inne psy. Ma około 7 lat.
      DAMON 2017511
To niewielki, bardzo wesoły, energiczny piesek. Akceptuje inne zwierzęta, jest bardzo przyjacielski. To piesek, który ma wiecznie uśmiechnięty pyszczek. Ma około 3 lat.
LIŚCIK 2017937
Liścik ma około 3 lat. Jest bardzo czujny. Akceptuje sunie. Potrafi chodzić na smyczy.

GERMAN 20171002

German To średniej wielkości piesek. Akceptuje inne psy. Ma około 5 lat. W wyniku wypadku stracił łapkę, ale bardzo dobrze sobie radzi.

FEAR 20171088
To mały, młody, ok. 5 letni piesek. Fear trafił do nas kilka dni temu ze schroniska w Wojtyszkach. Jest początkowo nieśmiały, ale nie wykazuje agresji. Można go spokojnie przypiąć na smycz lub podnieść na rękach
TORN 20171091
Torn trafił do nas ze schroniska w Wojtyszkach. To bardzo grzeczny, spokojny, opanowany pies. Jest bardzo przyjacielski. Potrafi chodzić na smyczy. Jest zdyscyplinowany - potrafi przychodzić na przywołanie. Może zamieszkać z suczką, w stosunku do psów bywa dominujący.

MIKUŚ 20171087 
Mikuś to niewielki, nieco nieśmiały psiak. Jest zupełnie nie agresywny. Niezbyt dobrze chodzi na smyczy, ale bardzo szybko się uczy. Przyjechał do nas ze schroniska w Wojtyszkach. Będzie bardzo fajnym, przyjacielskim psem, jeżeli podaruje mu się trochę serca.
Akceptuje inne psy.
IMPAS 20171093
To niewielki, dosyć nieśmiały, młodziutki piesek. Ludzi się boi, ale nie reaguje agresywnie. W nowym domu szybko powinien odzyskać pewność siebie. Nie potrafi jeszcze chodzić na smyczy - akceptuje inne psiaki.
BAMAKO 20171096
Bamako to młody pies. Ma około 1,5 roku. Akceptuje inne psy, ale niestety trafił do nas jako pies, który nie jest nauczony kontaktu z człowiekiem. Psiak jest jednak pojętny więc mamy nadzieję, ze szybko nauczy się, że kontakt z człowiekiem to nie tylko strach i lęk.
DEMAR 20171098
To młody, około roczny, spokojny piesek. Niezbyt dobrze chodzi na smyczy - ale to raczej kwestia kilku dni i spokojnie się nauczy. Jest przyjacielski, opanowany. Akceptuje inne psy
KAROLEK 
Karolek to niewielki, spokojny i grzeczny piesek. Przyjechał do Psiakowa z Wojtyszek. Karolek spokojnie daje się brać na ręce. Jest przyjacielski, nie narzuca się jednak swoją obecnością. Ma około 5 lat. Zasługuje na wspaniały dom. Akceptuje inne psy.

KING
King to bardzo duży, opanowany pies. Ma około 7 lat. Jest spokojny, czujny. Potrafi chodzić na smyczy. Przepięknie przywiązuje się do opiekunów. Najprawdopodobniej został wyrzucony.


BANGI 20171083
Bangi to starszy piesek. Psiak nie widzi. Jest grzeczny, opanowany, ale nie za dobrze radzi sobie w schroniskowym boksie. Szukamy dla niego spokojnego domu. Akceptuje inne psy.

LOGAN 201859
To około 2 letni piesek. Jest grzeczny, opanowany, ale nie za dobrze radzi sobie w schroniskowym boksie. Przyjacielski, sympatyczny. Akceptuje inne psy.
VERTIGO 201852
Vertigo to uroczy, wesoły, młody psiak. Chętnie rozdaje buziaki. Wszędzie go pełno. Super pies dla aktywnej rodziny.
KRYSZTAŁ 201842
To duży, młody, spokojny pies. Potrafi chodzić na smyczy, jest przyjacielski. Akceptuje inne psy. Ma około 2 lat.

LISEK 201862
To niewielki, dosyć nieśmiały, młodziutki piesek. W nowym domu szybko powinien odzyskać pewność siebie. Ma około roku. Akceptuje inne psy.  
TAZAR
TAZAR to duży, młody i energiczny pies. Kontaktowy i przyjazny w stosunku do ludzi. Potrafi chodzić na smyczy.

WALDI 201861
Waldi to młody, wesoły grzeczny pies. Ma niespełna rok. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy.


TEODOR 201882
Teodor to młodziutki pies. Trafił do nas niedawno. Miał na szyi łańcuch. Jest grzeczny, spokojny. Akceptuje inne psy.

BORYS 201876
Borys to duży, spokojny, młody pies. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne psy. Ma ok. 3 lat.

UMBO
Umbo to niewielki, około 2 letni pies. Jest spokojny, nieco bojaźliwy. W stosunku do ludzi nie wykazuje agresji. Akceptuje inne zwierzęta.
PICO
To młody pies. Trafił do nas niedawno. Ma około roku. Jest spokojny, kontaktowy. Potrafi chodzić na smyczy.

DRON
Dron to spokojny, młody ( 2 lata) pies. Jest średniej wielkości. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne zwierzęta.

AGAT
Agat to ok. 2 letni, mały piesek. Waży 11 kg. Psiak nie jest agresywny, ale na ten moment jest mocno nieśmiały w stosunku do ludzi. Akceptuje inne psy. Pilnie potrzebuje domu.
ŚMIESZEK
Śmieszek to młody, przyjacielski pies. Jest trochę nieśmiały. Akceptuje inne psy. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne zwierzęta. 
TALAR
Talar to młody, około 3 letni piesek. Jest niewielki, waży około 12 kg. Dobrze dogaduje się z innymi psami. W stosunku do ludzi jest przyjazny, spokojny. Początkowo może być nieco nieśmiały. Był odebrany interwencyjnie.

ŻELEK
Żelek to spokojny, młody ( 2 lata) pies. Jest średniej wielkości. Potrafi chodzić na smyczy. Akceptuje inne zwierzęta. Bardzo przyjacielski i wesoły.

STAN
Stan to duży, młody, opanowany i bardzo przyjacielski pies. Pięknie chodzi na smyczy. Akceptuje inne psy.


DIEGO
To młody, energiczny, bardzo wesoły pies. Diego uwielbia ludzi. Uwielbia spacery. To idealny pies dla aktywnej osoby. Diego akceptuje inne psy, zachowuje czystość, potrafi chodzić na smyczy.
ALEKSANDER
Aleksander to spory, młody i energiczny pies. Kontaktowy i przyjazny w stosunku do ludzi. Potrafi chodzić na smyczy.


DAN
Dan to młody, niespełna roczny pies. Waży około 11 kg. Jest spokojny, nieco bojaźliwy. Potrafi chodzić na smyczy. Przyjacielski w stosunku do ludzi.

KAMEL
To mały, ok. 10 kg piesek. Jest mocno nieśmiały. Akceptuje inne psy


PERSZING
Perszing to młody, około 2 letni piesek. Jest mocno wystraszony pobytem w schronisku. Jest niewielki, waży około 13 kg. Dobrze dogaduje się z innymi psami.
PUCEK
Pucek to młody, około 2 letni piesek. Jest niewielki, waży około 11 kg. Dobrze dogaduje się z innymi psami.
PAKO
Pako to niewielki, ok. 8 kg piesek. Jest troszkę nieśmiały, ale zupełnie nie agresywny. Akceptuje inne psy. Ma około 3 lat.
SAKE
To średniej wielkości, ok. 11 kg piesek. Jest mocno nieśmiały, ale zupełnie nie agresywny. Akceptuje inne psy. Ma około 2 lat.

ZOREK
Zorek to niewielki, około 3 letni pies. Został odebrany interwencyjnie i niestety nie jest ufny w stosunku do ludzi. Potrzebuje domu, który podejmie się pracy z psem i podaruje mu nowe życie.


VASCO
VASCO to niewielki, około 2 letni pies. Jest spokojny, nieco bojaźliwy. W stosunku do ludzi nie wykazuje agresji. Akceptuje inne zwierzęta.


DIN
Din to młodziutki pies. Ma około rok. Din niestety dorastał bez człowieka, przez co nie jest zsocjalizowany. Jest jednak młody i szybko się uczy. Akceptuje inne psy.